827LBA100M2BC
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
827LBA100M2BC
827LBA100M2BC Hakkında
827LBA100M2BC, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 820µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montaj destekler. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 120Hz'de 404.36mOhm ESR değeri ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 10kHz'de 2.325A, 120Hz'de 1.86A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 404.36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.325 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V