827KXM063M
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
827KXM063M
827KXM063M Hakkında
827KXM063M, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 820µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, 202.2mOhm ESR değerine ve 60mOhms impedans özelliğine sahiptir. 2.225A @ 100kHz yüksek frekans ve 1.335A @ 120Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202.2mOhm @ 120Hz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.225 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.335 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V