827AVG016MFBJ
CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
827AVG016MFBJ
827AVG016MFBJ Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 827AVG016MFBJ, 820µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanan bu through-hole montajlı komponent, 13mOhm düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1500 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 4.65A ve 120 Hz'de 232.5mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 232.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V