8252.HA.2530.32.19
SENSOR 300PSIG 1/4"NPT 20MA CYL
Seri / Aile Numarası
8252.HA.2530.32.19
8252.HA.2530.32.19 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 900PSI (6205.28kPa)
Operating Pressure 0 ~ 300PSI (0 ~ 2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V