8252.H5.2542.32.19.40.61
SENSOR 2000PSIG 7/16UNF 20MA CYL
Seri / Aile Numarası
8252.H5.2542.32.19.40.61
8252.H5.2542.32.19.40.61 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 6000PSI (41368.54kPa)
Operating Pressure 0 ~ 2000PSI (0 ~ 13789.51kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V