8252.H3.2530.32.19.33
SENSOR 1500PSIG 1/4"NPT 20MA CYL
Seri / Aile Numarası
8252.H3.2530
8252.H3.2530.32.19.33 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 4500PSI (31026.41kPa)
Operating Pressure 0 ~ 1500PSI (0 ~ 10342.14kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V