8252.H1.2542.32.19.40.61
SENSOR 500PSIG 7/16"UNF 20MA CYL
Seri / Aile Numarası
8252.H1.2542
8252.H1.2542.32.19.40.61 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 1500PSI (10342.14kPa)
Operating Pressure 0 ~ 500PSI (0 ~ 3447.38kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V