8252.G8.2530.32.19.33
SENSOR 150PSIG 1/4"NPT 20MA CYL
Seri / Aile Numarası
8252.G8.2530
8252.G8.2530.32.19.33 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 450PSI (3102.64kPa)
Operating Pressure 0 ~ 150PSI (0 ~ 1034.21kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V