8252.G7.2530.32.19.33
SENSOR 100PSIG 1/4"NPT 20MA CYL
Paket/Kılıf
Cylinder
Seri / Aile Numarası
8252.G7.2530
8252.G7.2530.32.19.33 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Pressure 0 ~ 100PSI (0 ~ 689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Output Type Analog Current
Package / Case Cylinder, Threaded
Part Status Active
Port Style Threaded
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V