8252.G6.2530.32.19.33
SENSOR 50PSIG 1/4"NPT 20MA CYL
Seri / Aile Numarası
8252.G6.2530.32.19.33
8252.G6.2530.32.19.33 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 150PSI (1034.21kPa)
Operating Pressure 0 ~ 50PSI (0 ~ 344.74kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V