8252.G4.2542.32.19.61
SENSOR 3000PSIG 7/16" 20MA CYL
Seri / Aile Numarası
8252.G4.2542
8252.G4.2542.32.19.61 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Maximum Pressure 9000PSI (62052.82kPa)
Operating Pressure 0 ~ 3000PSI (0 ~ 20684.27kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12x1, 4 Pin
Voltage - Supply 9V ~ 32V