81CNQ035SMS2
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V PRM2-SM
Paket/Kılıf
PRM2-SM
Seri / Aile Numarası
81CNQ035SMS
81CNQ035SMS2 Hakkında
81CNQ035SMS2, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, 35V DC ters gerilim desteği ile çalışır. Ortalama doğrultulmuş akım 80A'ye kadar çıkabilen bu diyot, 740 mV maksimum ileri gerilim düşüşüne sahiptir. Fast Recovery özelliği ile 500ns veya daha kısa geri kazanım süresi sağlar. -55°C ile 175°C arasında junction sıcaklıklarında güvenli çalışır. Through Hole montaj tipi ile PRM2-SM paket tipinde sunulan bu komponent, güç kaynakları, konvertörler, regülatörler ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM2-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 740 mV @ 80 A