81CNQ035ASM
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D618SM
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8-SM
Seri / Aile Numarası
81CNQ035ASM
81CNQ035ASM Hakkında
81CNQ035ASM, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonuna sahip bu diyot, 35V DC ters voltaj ile çalışır. Ortalama doğrultulmuş akım 40A'ye kadar ulaşabilen ve maksimum 740mV forward voltajında (80A'de) işletilen bu komponent, hızlı geri kazanım karakteristiğine (≤500ns, >200mA) sahiptir. D-61-8-SM through-hole paketinde sunulan ürün, -55°C ile +175°C arasında çalışabilmektedir. Güç kaynakları, doğrultucu uygulamaları ve anahtarlama devreleri gibi yüksek akımlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Ters sızıntı akımı 35V'de maksimum 5mA'dir. Ürün, üreticinin ürün serisinde Obsolete (üretilmiyor) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case D-61-8-SM
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 740 mV @ 80 A