81CNQ035ASL
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D618SL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8-SL
Seri / Aile Numarası
81CNQ035ASL
81CNQ035ASL Hakkında
81CNQ035ASL, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonu ile tasarlanan bu bileşen, 35V maksimum DC reverse voltajında ve 40A ortalama doğrultulu akımda çalışır. Schottky diyot teknolojisine sahip olup, 740 mV forward voltage ile 80A'de karakterize edilmiştir. Fast recovery özelliği (≤500ns) ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. D-61-8-SL SMD paketinde sunulan bileşen, -55°C ile 175°C junction sıcaklığında çalışır. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve diğer doğrultma uygulamalarında kullanıma uygundur. Bileşen şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case D-61-8-SL
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 740 mV @ 80 A