80ZLH68MEFC8X16
CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
80ZLH68MEFC8X
80ZLH68MEFC8X16 Hakkında
Rubycon üretimi 80ZLH68MEFC8X16, 68 µF kapasitans değerine sahip radial yerleştirmeli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 8000 saat ömür süresi garantiler. 250 mOhms empedans değeri, 100 kHz'de 585 mA ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 292.5 mA ripple akımına sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, through-hole montajı için uygun radial can paketinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 585 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 292.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V