80ZLH100MEFC8X20
CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80ZLH100MEFC8X20
80ZLH100MEFC8X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80ZLH100MEFC8X20, 100µF kapasitanslı ve 80V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 190 mOhm impedans değeri ve 120 Hz'de 367.5 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel standar bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 367.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V