80YXG680MEFC18X25
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL TH
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80YXG680MEFC
80YXG680MEFC18X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 680µF kapasiteli, 80V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 6000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, timlaşma ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V