80VXG4700MEFC35X45
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80VXG4700MEFC
80VXG4700MEFC35X45 Hakkında
Rubycon 80VXG4700MEFC35X45, 4700µF kapasitansı ve 80V rated voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı ve radial snap-in case formatı ile PCB uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (/105°C) süresi ile genel amaçlı elektrik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 10 kHz'de 3.956A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 3.44A kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.956 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V