80VXG3900MEFC30X45
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80VXG3900MEFC
80VXG3900MEFC30X45 Hakkında
Rubycon 80VXG3900MEFC30X45, 3900 µF kapasiteli 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in konfigürasyonu ile PCB'ye monte edilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömrü bulunur. 10 kHz'de 3.381 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ve polar yapısı özelliğini taşır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.381 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V