80VXG2700MEFC35X30
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80VXG2700MEFC
80VXG2700MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80VXG2700MEFC35X30, 2700 µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılabilen bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current değerleri 10 kHz'de 2.507 A ve 120 Hz'de 2.18 A'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılan snap-in kasa tipi bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.507 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V