80USG3900MEFCSN25X40
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80USG3900MEFCSN
80USG3900MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 3900µF kapasiteli, 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 85°C'de 3000 saat ömür sunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 100 kHz'de 4.163 A, 120 Hz'de 3.62 A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.163 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V