80USC4700MEFC25X45
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80USC4700MEFC
80USC4700MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80USC4700MEFC25X45, 4700 µF kapasitansına sahip 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış, through-hole montajı destekleyen bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 4.922 A ve 120 Hz'de 4.28 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.922 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V