80USC3300MEFCSN25X35
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80USC3300MEFCSN
80USC3300MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80USC3300MEFCSN25X35, 3300 µF kapasitanslı ve 80V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 85°C'de 3000 saat ömür süresi, 3.7375 A @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 3.25 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through hole montajı için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7375 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V