80USC3300MEFC22X45
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80USC3300MEFC
80USC3300MEFC22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80USC3300MEFC22X45 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitans değeri ile 80V rated voltaja sahiptir. Through-hole radial, snap-in kutu tipi montaj özelliği bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında çalışmakta olup, -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 3.7375 A ve 120 Hz'de 3.25 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7375 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V