80USC2200MEFC25X30
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80USC2200MEFC
80USC2200MEFC25X30 Hakkında
Rubycon 80USC2200MEFC25X30, 2200 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüyle through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 2.645 A ve 120 Hz'de 2.3 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.645 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V