80USC1500MEFCSN20X30
CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80USC1500MEFCSN
80USC1500MEFCSN20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80USC1500MEFCSN20X30, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V voltaj derecelendirilmesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, through-hole montajı için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketine sahip kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.415 A ve 120 Hz'de 2.1 A ripple akımı değerlerine karşılık gelmektedir. ±20% tolerans ile karakterize edilmişdir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve diğer genel elektronik devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.415 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V