80USC1000MEFC20X25
CAP ALUM 1000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80USC1000MEFC
80USC1000MEFC20X25 Hakkında
Rubycon üretimi 80USC1000MEFC20X25, 1000µF kapasitansına sahip 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 1.794A, 120 Hz'de 1.56A ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.794 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V