80TXW470MEFC10X60
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80TXW470MEFC
80TXW470MEFC10X60 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80TXW470MEFC10X60, 470 µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajına uygun olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 3.59 A ve 120 Hz'de 1.975 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filter devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can paket tipindeki tasarımı PCB'lere kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.59 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.975 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V