80SXV33M
CAP ALUM POLY 33UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
80SXV33M
80SXV33M Hakkında
80SXV33M, Panasonic tarafından üretilen 33 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer yüzey montajlı (SMD) kondansatördür. 80V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, düşük ESR (35mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili çalışır. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 1000 saat ömür garantisi 125°C'de verilmektedir. 100 kHz'de 2.49 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 124.5 mA ripple akımı değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 124.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 80 V