80SQ045NRLG
DIODE SCHOTTKY 45V 8A AXIAL
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
80SQ045NR
80SQ045NRLG Hakkında
80SQ045NRLG, onsemi tarafından üretilen 45V 8A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. Axial paketli (DO-201AA/DO-27) bu bileşen, yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 550mV'luk düşük forward voltajı ve 500ns'den az recovery süresi sayesinde anahtarlama kaybını azaltır. -65°C ile 125°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, invertörler ve diğer doğrultma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 125°C
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Axial
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 8 A