80MXG3300MEFCSN35X25
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXG3300MEF
80MXG3300MEFCSN35X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXG3300MEFCSN35X25, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj türüne sahip olan bu kondansatör, 80V dereceli gerilim için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% toleransa sahiptir. 10 kHz'de 3.036 A ve 120 Hz'de 2.64 A ripple akım değerleriyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.036 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V