80MXC820MEFC20X25
CAP ALUM 820UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC820MEFC
80MXC820MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC820MEFC20X25, 820 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V voltaj derecesine ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial, can snap-in paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür süresi garantilidir. 10 kHz'de 1.196 A ve 120 Hz'de 1.04 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.196 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V