80MXC6800MEFC35X45
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC6800MEFC35X45
80MXC6800MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC6800MEFC35X45, 6800 µF kapasitansı ve 80V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial can tipinde snap-in paketlemesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir ve 105°C'de 3000 saat ömür garanti etmektedir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 4.715 A ve 120 Hz'de 4.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ara bellek kapasitesi gerektiren elektronik cihazlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.715 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V