80MXC5600MEFCSN30X45
CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC5600MEFCSN
80MXC5600MEFCSN30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC5600MEFCSN30X45, 5600 µF kapasitansa ve 80 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 4.37 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.37 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V