80MXC4700MEFCSN35X35
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC4700MEFCSN35X35
80MXC4700MEFCSN35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC4700MEFCSN35X35, 4700µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajını destekler. 3000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantili olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 3.887A ve 120 Hz'de 3.38A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve düşük frekanslı sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.887 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V