80MXC4700MEFCSN30X40
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC4700MEFCSN
80MXC4700MEFCSN30X40 Hakkında
Rubycon üretimi 80MXC4700MEFCSN30X40, 4700 µF kapasitans ve 80 V nominal gerilim değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak monte edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. 10 kHz'de 3.887 A ve 120 Hz'de 3.38 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverter devreler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değeri standart elektrik tasarımları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.887 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V