80MXC4700MEFC35X35
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC4700MEFC
80MXC4700MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC4700MEFC35X35, 4700 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu pakette sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 3.887 A ve 120 Hz'de 3.38 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama amaçlı sistemlerde kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile standart PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.887 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V