80MXC2200MEFCSN22X45
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80MXC2200MEFCSN
80MXC2200MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC2200MEFCSN22X45, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile radial, snap-in paketlemesinde sunulur. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V