80MXC2200MEFCSN22X40
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC2200MEFCSN
80MXC2200MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC2200MEFCSN22X40, 2200 µF kapasitansı ve 80 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB üzerine kolay yerleştirilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saat ömürlü bu kondansatör, düşük frekans (120 Hz'de 2.03 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 2.3345 A) ripple akım değerlerine sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, enerji kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3345 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V