80MXC2200MEFC30X25
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC2200MEFC
80MXC2200MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC2200MEFC30X25, 2200 µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle, güç kaynakları, invertörler, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 2.3345 A ve 120 Hz'de 2.03 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB tasarımında kolay uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3345 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V