80MXC1800MEFC22X35
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC1800MEFC
80MXC1800MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC1800MEFC22X35, 1800µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current değerleri 10 kHz'de 2.06A, 120 Hz'de 1.79A olarak belirtilmiştir. Through hole montaj özelliğiyle PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0585 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V