80MXC1500MEFC25X25
CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC1500MEFC
80MXC1500MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC1500MEFC25X25, 1500µF kapasitansına ve 80V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.8285 A ve 120 Hz'de 1.59 A ripple akım değerlerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filter devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8285 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V