80MXC1200MEFC20X35
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC1200MEFC
80MXC1200MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC1200MEFC20X35, 1200 µF kapasitansı ve 80V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bağlantı sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, timing ve energy storage uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. 10 kHz'de 1.656 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.656 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V