80MXC1000MEFCSN22X25
CAP ALUM 1000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80MXC1000MEF
80MXC1000MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80MXC1000MEFCSN22X25, 1000 µF kapasitansı ve 80 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garanti etmektedir. 10 kHz'de 1.426 A ve 120 Hz'de 1.24 A ripple current özellikleri ile güç kaynakları, düşük frekans filtreleme, enerjilendirme devreleri ve genel DC depolama uygulamalarında kullanılır. Snap-in paket tipi ile kurulum kolaylığı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.426 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V