80MXC1000MEFC22X25
CAP ALUM 1000UF 20% 80V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80MXC1000MEFC
80MXC1000MEFC22X25 Hakkında
Rubycon 80MXC1000MEFC22X25, 1000 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile genel amaçlı devre tasarımlarında kullanılır. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.426 A ve 120 Hz'de 1.24 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.426 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V