80LSW22000MEFC51X118
CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80LSW22000MEFC
80LSW22000MEFC51X118 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 80LSW22000MEFC51X118, 22000 µF kapasitanslı ve 80 V rated voltage'a sahip chassis mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile doğrudan monte edilebilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 9.9 A @ 10 kHz ripple current özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V