80KXF1200MEFC30X20
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
80KXF1200MEFC
80KXF1200MEFC30X20 Hakkında
Rubycon 80KXF1200MEFC30X20, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Radyal snap-in tipi kasa içinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.656 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple akımını kaldırabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel, güç kaynağı, filtre ve decoupling devrelerinde yaygın olarak uygulanır. -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.656 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V