80D822P025JD2DE3
CAP ALUM 8200UF 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D822P025JD2
80D822P025JD2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D822P025JD2DE3, 8200 µF kapasitansına ve 25V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisinde bulunmaktadır. ±10% ile +30% tolerans değerleri taşımakta, through-hole montajı desteklemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V