80D682P063ME2DE3
CAP ALUM 6800UF 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D682P063ME2DE3
80D682P063ME2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D682P063ME2DE3, 6800 µF kapasitansa ve 63 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radyal, snap-in kutu paketi içinde sunulmaktadır. ESR değeri 120 Hz'de 21 mOhm olup, yüksek frekansda 10 A, düşük frekansda 8.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V