80D682P050KE2DE3
CAP ALUM 6800UF 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D682P050KE
80D682P050KE2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D682P050KE2DE3, 6800 µF kapasitanslı ve 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türünde tasarlanmış olup through-hole montajı için uygundur. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile güvenilir performans sunmaktadır. 40 mOhm ESR değeri ve 120 Hz'de 5.3 A ripple current kapasitesi, genel amaçlı güç beslemesi, filtre ve buffering uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -10% ile +30% tolerans aralığında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 50 V